Середа, 26 червня 2019, 11:50:29

12 листопада 2017 р. з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, Патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній у м. Сідней звершив освячення храму на честь св. Сави Калімноса.

На запрошення настоятеля грецької громади м. Сідней прот. Сави Пізаніаса, яка належить до Екзархату УПЦ Київського Патріархату у Греції, Патріарший намісник відвідав парафію св. Сави Калімноса, де його Високопреосвященство зустріли з хлібом і сіллю віряни.

Після освячення престолу і храму була звершена Божественна Літургія свт. Іоана Золотоустого.

Під час спільної молитви храм не міг вмістити усіх парафіян і гостей. За богослужіння також молилися представники місцевої влади.

На Літургії звучали піснеспіви та виголоси духовенства українською, грецькою та англійською мовами.

Урочисте богослужіння прикрасили своїм співом видатні вокалісти – подружжя Петро і Ніла Деряжні.

Після Літургії митрополит Епіфаній виголосив проповідь, а також нагородив настоятеля парафії прот. Саву Пізаніаса орденом свт. Миколая Чудотворця. Орденом св. князя Володимира Великого III ступеня був нагороджений голова управи пан Костянтин Велліс. Найбільш активні парафіяни з рук владики також отримали церковні нагороди.

Настоятель парафії наголосив, що в майбутньому у цьому новоосвяченому храмі богослужіння будуть звершуватись як грецькою, так і українською мовами.

Завершився архіпастирський візит спільною трапезою.

Дизайн :
Статистика

Copyright © 2010 - 2018 Всі права захищено!

Київські єпархіальні відомості

online-часопис Переяславcької єпархії УПЦ Київського Патріархату